سیگنال کوینکس | اشتراک سیگنال کوینکس فیوچرز و اسپات

سیگنال کوینکس | اشتراک سیگنال کوینکس فیوچرز و اسپات

سیگنال کوینکس خدمتی جدید و ویژه از تیم بست سیگنال است که به شما این امکان را می دهد که در قسمت فیوچرز صرافی Coinex معاملات موفق تر و پر سودتری انجام دهید. بهره گیری از تیم قوی و متخصص در این حوزه باعث شده تا بتوانیم سیگنال هایی با کیفیت تر و پر سودتری به اعضای VIP ارائه دهیم تا با خیال راحت تری بتوانند ترید خود را انجام دهند، گزارشات ماهانه سیگنال های کوینکس نشان دهنده موفقیت ما در معرفی این سیگنال ها بوده است.

خرید اشتراک سیگنال

معاملاتی موفق با سیگنال های ارز دیجیتال کوینکس اسپات و فیوچرز

امروزه کمتر کسی را می توان سراغ داشت که با بازار های ارز دیجیتال بیگانه باشد و خرید و فروشی در آن انجام نداده باشد و افراد که هنوز به طور رسمی وارد این حوزه نشده اند در صدد هستند به زودی وارد این سرمایه گذاری شوند تا از غافله عقب نماند. صرافی های زیادی در این حوزه فعالیت می کنند که صرافی کوینکس یکی از آن هاست که مزایای خاص خود را نسبت به صرافی های دیگر دارد.

بیش از سه سال است که صرافی کوینکس فعالیت خود را آغاز کرده است و هر روز به تعداد کاربران آن افزوده می شود. با توجه به اینکه این صرافی تازه تاسیس است ولی تا به حال جایگاه خوبی در بین کاربران پیدا کرده است و روزانه بیش از صد میلیون دلار معامله درون آن انجام می گیرد.

 

مزایای صرافی کوینکس

 1. Coinex دومین صرافی است که بعد از صرافی بایننس ایرانیان آن را انتخاب می کنند. کاربران ایرانی می توانند بدون هیچگونه محدودیت در این صرافی ثبت نام کنند و با خیال راحت احراز هویت شوند.
 2. بسیاری از صرافی ها به دلیل حجم زیاد کاربران پشتیبانی خوبی ارائه نمی دهند، ولی این صرافی پشتیبانی بسیار خوبی را تا به امروز ارائه داده است.
 3. به راحتی می توان از طریق ویزا کارت، مستر کارت و هر کارت بانکی بین المللی خرید را در این صرافی انجام داد.
 4. در این صرافی می توانید معاملات مارجین را انجام دهید، ولی ما به شما توصیه می کنیم اگر هنوز به صورت حرفه ای نمی توانید ترید کنید بهتر است علاوه بر استفاده از سیگنال کوینکس معاملات خود را به صورت اسپات انجام دهید.
 5. به راحتی می توانید خرید و فروش را با کارمزد بسیار کم انجام دهید.
 6. ارزهای ارائه شده در این صرافی نسبت به صرافی بایننس کمتر است، شاید برای تعدادی از کاربران این موضوع ناخوشایند باشد ولی این امر به کاربران کمک می کند تا بتوانند بر روی همان ارزها تحلیل درست تری داشته باشند و شانس کسب سود را برای خود افزایش دهند.
 7. بدون احراز هویت در این صرافی می توان تا مبلغ  10 هزار دلار در روز ارز انتقال یا برداشت کنید و در صورت احراز هویت این مبلغ را به یک میلیون دلار افزایش دهید.
 8. در هر لحظه از شبانه روز که بخواهید می توانید خرید یا فروش را انجام دهید.
 9. در صرافی کوینکس کیف پول امنی به نام ViaWallet وجود دارد که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.
 10. امکانات بسیار دیگری در این صرافی وجود دارد که بعد از ثبت نام و کار با آن بیشتر آشنا می شوید.

برای فعالیت در این بازار باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. ثبت نام کنید .
 2. هویت خود را تایید کنید.
 3. کیف پول را شارژ کنید.
 4. شروع به معامله کنید.

 

خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون استفاده از سیگنال معتبر  و دانش کافی کاری بسیار اشتباه و پر ریسک است، اگر نتوانید به درستی تحلیل کنید نمی توانید سود خود را افزایش دهید. تیم حرفه ای بست سیگنال، بهترین خدمت سیگنال دهی کوینکس را در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای استفاده از اشتراک VIP سیگنال کوینکس

سیگنال های معرفی شده  توسط تیم حرفه ای بست سیگنال پس از تست، تحلیل و بررسی بسیار معرفی می شود که بالای 70 درصد موفق بوده است. شما می توانید قبل از خرید اشتراک گزارش سیگنال را مشاهده کنید.

در شرایطی که بازار آشفنه می باشد ما از معامله فاصله می گیریم و سیگنالی ارائه نمی دهیم. چون ریسک گریزی را به ریسک پذیری ترجیح میدهیم.

بعد از خرید هر یک از اشتراک های مورد نظر می توانید به آی دی پشتیبانی @BST_Support پیام داده تا راهنمایی های لازم جهت استفاده از هر سیگنال به شما داده شود.

شما با عضویت در کانال VIP علاوه بر دریافت سیگنال با کیفیت با مدیریت سرمایه و ریسک درگیر می شوید.

سیگنال های معرفی شده با دقت بسیار تحلیل و بررسی شده اند و تریدرهای تیم بست سیگنال نیز از آن ها در معاملات استفاده می کنند.

تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان است و پاسخگوی تمام سوالات شما دوستان و همراهان عزیز می باشد.

آخرین گزارشات ماهانه سیگنال ارزهای دیجیتال

آخرین گزارشات عملکرد ماهانه کانال های VIP تلگرامی بست سیگنال  به صورت طبقه بندی شده و دقیق، از نتایج سیگنال های  ارسالی به همراه خروجی PDF قابل دانلود

مشاهده همه گزارشات