خرید اشتراک VIP بست سیگنال

خرید اشتراک VIP بست سیگنال

بست سیگنال ارایه دهنده دقیق ترین سیگنال های ترید در صرافی های پرطرفدار بایننس، بایننس فیوچرز، بیتمکس، بای بیت و فارکس در کانال های VIP تلگرامی; و تهیه شده توسط تیم های تحلیل فوق حرفه ای. این سیگنال ها بر اساس تجربیات تحلیل گران ما، ابزار های تشخیص روند مارکت (اندیکاتور) و همچنین منابع تحلیلی بروز داخلی و خارجی، به صورت اختصاصی توسط تیم های مجزا آنالیز و در اختیار اعضای VIP قرار میگیرد.
در ادامه با انواع خدمات،گزارشات و نحوه فعالیت ما در سیگنال دهی صرافی های مختلف و نحوه خرید اشتراک سیگنال ها آشنا شوید!

اگر از کیفیت سیگنال ها مطمئن نیستید، گزارشات سود ماه های اخیر را بخوانید و همین حالا از اشتراک تست استفاده کنید!

خرید اشتراک ارز دیجیتال خرید اشتراک فارکس اشتراک تست

بررسی گزارشات، دریافت تست و خرید اشتراک!

گزارشات عملکرد ماهانه ی تیم، و همچنین نظرات بی شمار کاربران کانال vip تیم بست سیگنال، گویاترین معرف ما هستند. چرا که با مشاهده ریزگزارشات ماهانه و دقیق کانال ها، می توانید قبل از خرید اشتراک VIP سیگنال ها ، بررسی های لازم را انجام دهید و یا اشتراک رایگان کانال های سیگنالی ما را امتحان کنید، و سپس با خیال آسوده به جمع ما بپیوندید!

مشاهده گزارشات خرید اشتراک تست 5 روزه

آمار سود مرکب از سیگنال های VIP

روند تولید سیگنال های ترید توسط تیم ما

آشنایی با پروسه سیگنال دهی بست سیگنال از زمان انجام تحلیل های تکنیکال، فاندامنتال و اندیکاتور های پیشرفته و... تا ارسال سیگنال به دست اعضای محترم VIP

تحلیل شرایط فاندامنتال مارکت

بررسی و تحلیل فاندامنتال مارکت ارز های دیجیتال و فارکس توسط تیم های تحلیل مجزا صورت گرفته تا شرایط و رویداد های بروز جهانی و صرافی های مختلف از جمله بایننس، فیوچرز، بیتمکس، بای بیت و فارکس به طور مجزا تحت نظر مستقیم قرار بگیرند.

نتایج این تحلیل های اولیه ، با اولویت ریسک پذیری به همراه تمامی احتمالات جمع آوری شده از منابع اطلاعاتی رسمی و غیر رسمی جمع بندی شده و به مرحله بعد منتقل می شود.

تایید توسط تحلیل و ابزار های تکنیکال

تحلیل های خام مرحله قبل، توسط تیم های تکنیکال با بررسی تحلیل های متخصصان داخلی و خارجی از منابع به خصوص ما به صورت اولیه فیلتر می شوند.

سپس جهت اطمینان هر چه بیشتر و افزایش کیفیت سیگنال ها، توسط ابزار ها و اندیکاتور های فوق پیشرفته با بهره گیری از هوش مصنوعی و ربات های تحلیلگر، تایید ثانویه صورت می پذیرد و سیگنال نهایی به همراه بازه ورود و خروج و استاپ لاس شکل داده می شود.

ارسال سیگنال و استراتژی امن

و سپس سیکنال نهایی تولید شده بسته به بازه زمانی تحلیل شده، در کانال های مجزا به همراه پیامک اطلاع رسانی خدمت اعضای VIP ارسال میگردد:

  • سیگنال های کوتاه مدت و اسکالپ - به صورت لحظه ای و بدون وقفه
  • سیگنال های میان مدت - در زمان مناسب به صورت روزانه
  • سیگنال های بلند مدت یا Swing - به صورت هفتگی

تمامی سیگنال ها در صورتی که نیاز به رعایت استراتژی، زمان ورود و خروج خاصی باشد، علی الخصوص در شرایط ریسکی مارکت، متعاقبا خدمت اعضا اعلام میگردد.

اشتراک تست سیگنال

گاهی در عمل باید دید...
با دریافت اشتراک تست، آسان تر انتخاب کنید!

دریافت اشتراک تست خرید اشتراک VIP

خدمات ویژه اعضای VIP بست سیگنال

پس از خرید اشتراک سیگنال ها خدمات ویژه ای جهت کاهش استرس های ناشی از معاملات برای شما عزیزان فراهم می کنیم تا با خیالی آسوده به سود های دلخواه خود برسید. در پایین به برخی از این خدمات اشاره میکنیم :

سیگنال های اسکالپ روزانه

ارائه سیگنال های اسکالپ روزانه در کانال های مجزای بیتمکس، بای بیت و بایننس فیوچرز

اطلاع رسانی آفلاین

با استفاده از امکان اطلاع رسانی آنی پیامکی سیگنال ها، دیگر نیازی نیست نگران از دست رفتن سیگنالی باشید.

پشتیبانی ویژه

با برخورداری از پشتیبانی 24 ساعته واقعی ویژه اعضای VIP همواره شما را در کسب سود دلخواهتان همراهی خواهیم کرد

تعیین استراتژی

ارایه نکات، اهرم، نحوه ورود، زمان خروج و استراتژی های مربوطه به همراه هر سیگنال جهت کاهش ریسک و تضمین سود حاصله از سیگنال ها

اعلام وضعیت مارکت

علاوه بر همراهی اعضا در شرایط خوب مارکت، در مواقع اضطراری نیز با اعلام وضعیت مارکت،ALERT ها و نکات مربوطه همراه شما هستیم

استمرار سیگنال ها

افزایش دوره اشتراک اعضا به تعداد روز های عدم سیگنال دهی در شرایط وخیم بازار جهت کاهش ریسک و افزایش کیفیت سیگنال ها

خرید اشتراک سیگنال های VIP

پلن های VIP سیگنال ترید ارز های دیجیتال و ارز های بین المللی در صرافی های دلخواه شما

گزارشات عملکرد کانال های VIP بست سیگنال

گزارشات عملکرد ماهانه کانال های VIP بست سیگنال به صورت طبقه بندی شده و دقیق، از میزان سود و ضرر سیگنال های ارسالی به همراه خروجی PDF قابل دانلود

مشاهده همه گزارشات