خدمات احراز هویت بایننس و سایر صرافی ها

خدمات احراز هویت بایننس و سایر صرافی ها

 

احراز هویت یا وریفای حساب صرافی ها یکی از پر رنگ ترین مشکلات تریدر ها و سرمایه گذاران ارز دیجیتال ایرانیست که این روز ها نیاز به آن به شدت افزایش یافته است.
احراز هویت صرافی هایی مثل بایننس برای ایرانیان به دلیل تحریم های گوناگون امری غیر ممکن است و حال با اجباری شدن احراز هویت بایننس برای برخی کشور ها و تمایل صرافی های دیگر به این قوانین کار را بسیار دشوار تر کرده و خطر نا امنی سرمایه نیز تریدر های ایرانی را تهدید میکند.

بست سیگنال جهت احراز هویت بایننس و سایر صرافی ها خدمتی جدید ارایه داده تا دیگر نگران بلاک شدن سرمایه و یا حساب خود نباشید.

احراز هویت یا وریفای حساب چیست؟

احراز هویت یا Identity Verification که قطعا نام آن را بسیار شنیده اید، فرآیندی است که اغلب موسسات مجازی برای مشتریان خود اعمال میکنند تا از صحت هویت حقیقی آن ها اطمینان حاصل کنند تا  قادر به ارایه خدمات خود باشند.
به همین جهت در این فرآیند، مشتریان ملزم به ارایه اطلاعات حقیقی/حقوقی از جمله تصویر چهره ، پاسپورت و کارت شناسایی ملی و ... می باشند.

چه مواردی احراز هویت به حساب می آیند؟

مراحل و مواردی که شما در طی احراز هویت حساب طی میکنید، مثل ثبت اطلاعات شخصی، تایید شماره موبایل و یا ایمیل، اریه مشخصات و مدارک حقیقی/حقوقی ، هر کدام به نوعی احراز هویت محسوب میشود.

برای مثال نام کاربری و رمز عبور براحتی ممکن هست مورد سرقت قرار بگیرد، بنابراین نمیشود برای احراز هویت به این مورد به تنهایی اکتفا کرد و در مقابل، احرازهویت حقیقی شامل ارسال مدارک شخصی و هویتی که توسط موسسه و یا صرافی استعلام گرفته میشود و به راحتی   قابل سرقت نیست، به همین جهت یک فاکتور مطمئن و با اهمیت از دید آن سازمان تلقی میشود.

احراز هویت در صرافی بایننس و دیگر صرافی ها

احراز هویت در صرافی بایننس و سایر صرافی ها امری ضروری شده، چراکه تکنولوژی بلاکچین بخاطر امنیت بالا و ناشناس ماندن تراکنش هایی که در آن انجام میشود، علاقه مجرمان مالی را به خود جذب کرده بویژه برای پول شویی.  بنابراین صرافی بایننس برای احراز هویت اهمیت ویژه ای قائل هست و تاکید بسزایی بر این مورد دارد پس در حالت عادی یکسری محدودیت ها برای حساب های عادی ایجاد کرده تا افراد حداقل برای رفع این محدودیت ها تشویق به انجام احراز هویت در صرافی بایننس بشوند.

رفع مشکل احراز هویت و رفع بلاک بایننس

احراز هویت در بایننس برای کاربرانی که در کشور های مورد تحریم بایننس فعالیت دارند و از راه های دور زدن تحریم استفاده میکنند محتمل تر و دغدغه ای بزرگ به حساب می آید. چون این افراد ممکن هست از راه های تغییر آی پی استفاده کنند تا صرافی بایننس آی پی کشور مورد تحریم را پیدا نکند، احتمال تغییر آی پی به صورت غیر معقول و مشکوک هم بوجود می آید که با انجام فعالیت مشکوک در حساب، صرافی بایننس حساب شخص را معلق کرده تا هم به نوعی کاربر را مجبور به احراز هویت در بایننس کرده و هم به نوعی اگر این فعالیت مشکوک، توسط یک هکر در حال انجام است، سرمایه صاحب حساب حفظ شود.

 از آنجاییکه ریسک معلق شدن حساب و عدم دسترسی به سرمایه کاربران ایرانی وجود دارد، بست سیگنال ، خدمات وریفای حساب و رفع بلاک شدن سرمایه را از طریق امن ترین روش ممکن ارایه داده است. به طوریکه که با نام و مشخصات خودتان کاملا قادر به انجام پروسه احراز هویت بایننس و سایر صرافی ها باشید.

جهت اطلاع بیشتر و درخواست خدمات احراز هویت، با پشتیبانی تلگرامی ما در ارتباط باشید تا راهنمایی و توضیحات بیشتر را در اختیار شما قرار دهند.
آیدی تلگرام پشتیبانی : @BST_Support