سیگنال ارز دیجیتال، راهی آسان برای ترید

سیگنال ارز دیجیتال، راهی آسان برای ترید

 

در چند سال اخیر زیاد نام ارز دیجیتال را شنیده اید و احتمال دارد که خودتان نیز دستی در آتش داشته باشید و یا بخواهید به زودی در این حوزه وارد شوید. روش های مختلفی برای کسب در آمد در این بازار وجود دارد که دو روش ماینینگ و ترید در ایران بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. روش ماینینگ مشکلات زیادی از جمله گرانی برق، شرایط مکانی مناسب، خرابی دستگاه ها و ... را با خود به همراه دارد که همین مسئله باعث شده افراد بیشتر علاقه به ترید کردن ارز دیجیتال پیدا کنند. استفاده از سیگنال ارز دیجیتال یکی از روش هایی است که به شما کمک می کند تا بتوانید انتخاب های درست تری داشته باشید ولی باید دانش و مهارت کافی را در این زمینه بدست آورید تا بتوانید با اطمینان خاطر و مدت زمان بیشتر در این بازار کسب سود کنید.

در پکیج ارز دیجیتال شما همزمان به سیگنال های اسپات و فیوچرز دسترسی خواهید داشت و در پکیج فارکس هم سیگنال انواع جفت ارز ها را دریافت خواهید کرد.

اگر از کیفیت سیگنال ها مطمئن نیستید، گزارشات سود ماه های اخیر را بخوانید و همین حالا از اشتراک تست استفاده کنید

خرید اشتراک VIP خرید اشتراک تست

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال یا رمز ارز نوعی پول مجازی است که در طراحی آن از فناوری رمز نگاری استفاده شده است و به صورت غیر متمرکز اداره می شود. این ارزها قابلیت مبادله، انجام تراکنش، خرید و فروش آنلاین و ... را دارند. صرافی ها و ارزهای زیادی تا به امروز در این بازار شکل گرفته اند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند.

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

سیگنال ارز دیجیتال در حقیقت پیشنهاداتی است که برای خرید و فروش ارز ها در زمان های مختلف داده می شود. سیگنال های پیشنهادی بست سیگنال توسط تریدرهای حرفه ای تحلیل و پس از تست کامل در خدمت کاربران عزیز قرار می گیرد.

سیگنال های ارز دیجیتال دارای حد سود و ضرر هستند که برای تشخیص آن باید حتما دانش کافی در این حوزه را داشت. چند سالی است که سیگنال رایگان ارز دیجیتال توسط سایت ها و پلتفرم های مختلف ارائه می شوند، که شاید با کمک آن ها سود خوبی نیز نصیبتان شود ولی باید این نکته را مد نظر داشت که خرید اشتراک VIP به شما کمک می کند تا سیگنال مطمئن تر و پر سود تری داشته باشید.

آیا می توان به سیگنال ها اعتماد کرد؟

سایت ها و کانال های تلگرامی زیادی وجود دارند که سیگنال ارز های مختلف را معرفی می کنند ولی آیا می توان به آن ها اعتماد کرد؟ اگر قصد خرید و استفاده از سیگنال را دارید حتما باید به پیشینه سایت دقت کنید و گزارشات روند سیگنال را مشاهده کنید. سایتهای معتبر، سیگنال های رایگان را در خدمت کاربران قرار می دهند تا با تست سیگنال از عملکرد آن اطمینان خاطر پیدا کنند و  بعد از بررسی کامل خرید خود را انجام دهند.

ویژگی های سیگنال خوب ارز دیجیتال

المان های مختلفی برای سیگنال خوب وجود دارد که مهم ترین آن ها برای شما بیان می شود:

 • - اولین عنصری که برای یک سیگنال اهمیت دارد مشخص بودن صرافی است.
 • - سیگنال پیشنهادی باید دارای بازه قیمتی مشخص برای خرید یا فروش باشد.
 • - مشخص بودن حد ضرر و حد سود برای سیگنال ارز دیجیتال بسیار دارای اهمیت است که باید به طور کامل تعیین شود.
 • - در یک سیگنال ارز دیجیتال خوب باید حتما نسبت ریسک به ریوارد کاملا روشن باشد.
 • - اگر سیگنال یشنهادی به صورت جفت ارز است باید مشخص باشد که کدام جفت ارز ها معامله شوند.

 

اصولی که باید در هنگام استفاده از سیگنال های خرید رعایت شود

 1. رعایت جدی مدیریت سرمایه، تنها 2 تا 3 درصد را برای خرید و فروش در نظر داشته باشید. تریدر های حرفه ای تنها با 1 تا 1.5 درصد سرمایه خود، معامله خود را انجام می دهند.
 2. پایبندی به حد ضرر و نقاط تارگت ذکر شده در سیگنال ها
 3. عدم استفاده از لوریج های بالا و پایبندی به ماکسیمم لوریج پیشنهادی در متن سیگنال

اما فقط این موارد نیست! ، پیشنهاد میکنیم مطالب اختصاصی ما را در مورد آموزش مدیریت سرمایه و ریسک و همچنین اشتباهات پرتکرار تریدر ها را در مجله بست مطالعه کنید.
 

چه افرادی سیگنال ارز دیجیتال را خریداری می کنند؟

دو نوع معامله گر در بازار سرمایه وجود دارند که از سیگنال ارز دیجیتال استفاده می کنند:

 • - افرادی که دانش و مهارتی در بازار های سرمایه ندارند و تنها با کمک سیگنال ها میتوانند معاملات خود را انجام دهند.
   
 • - دسته دوم کسانی هستند که دارای دانش و مهارت کافی هستند و با استفاده از چارت ها، تحلیل بازار قادر به معامله اند و با خرید سیگنال معاملات مطمئن تری را انجام میدهند.
   

چه نوع تحلیل هایی برای سیگنال دهی ارز دیجیتال استفاده میشود؟

دو نوع تحلیل برای روند حرکت ارز دیجیتال وجود دارد، که به شما در تشخیص بازار کمک بسیاری می کنند.

تحلیل تکنیکال:

این روش یکی از مهم ترین روش های اصولی و مهم تحلیل سیگنال ارز دیجیتال است. تمامی افردای که در این حوزه فعالیت می کنند می توانند از روند بازار مطلع شوند. تحلیل تکنیکال در حقیقت تاریخ یک کوین را از زمان خرید تا فروش همراه با نمودار قیمت و حجم ترید مورد بررسی قرار می دهد.

تحلیل فاندامنتال:

در تحلیل بنیادی یا فاندامنتال تحلیل گر تمام شرایط ارز را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد و با دنبال کردن اخبار و رویدادهای مهم به ارزش ذاتی و پتانسیل آن پی می برد.
 

نحوه استفاده از سیگنال ارز دیجیتال بست سیگنال

سیگنال صرافی های مختلف توسط تیم حرفه ای و متخصص بست سیگنال پس از تست معرفی می شود. شما بعد از خرید هر یک از اشتراک های VIP عضو کانال تلگرامی مورد نظر می شوید و می توانید از امکانات آن کانال استفاده کنید. اکانت های ارائه شده تنها بر روی یک گوشی قابل استفاده است و شماره ای که با آن ثبت نام را انجام می دهید باید حتما دارای اکانت تلگرام باشد. در صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید با آی دی تلگرامی @BST_Support در تماس باشید.

بررسی گزارشات، دریافت تست و خرید اشتراک!

گزارشات عملکرد ماهانه ی تیم، و همچنین نظرات بی شمار کاربران کانال vip تیم بست سیگنال، گویاترین معرف ما هستند. چرا که با مشاهده ریزگزارشات ماهانه و دقیق کانال ها، می توانید قبل از خرید اشتراک VIP سیگنال ها ، بررسی های لازم را انجام دهید و یا اشتراک رایگان کانال های سیگنالی ما را امتحان کنید، و سپس با خیال آسوده به جمع ما بپیوندید!

مشاهده گزارشات خرید اشتراک تست 5 روزه

آمار سود مرکب از سیگنال های VIP
اشتراک تست سیگنال

گاهی در عمل باید دید...
با دریافت اشتراک تست، آسان تر انتخاب کنید!

دریافت اشتراک تست خرید اشتراک VIP

گزارشات عملکرد کانال های VIP بست سیگنال

گزارشات عملکرد ماهانه کانال های VIP بست سیگنال به صورت طبقه بندی شده و دقیق، از میزان سود و ضرر سیگنال های ارسالی به همراه خروجی PDF قابل دانلود

مشاهده همه گزارشات